LANG_DEF_REZERVACIA
x

Lyžovanie

Zima v Ždiari, to je raj pre milovníkov lyžovania a zimných športov. Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lyžiarskom stredisku- STRACHAN SKI CENTRUM v Ždiari v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier! Na lyžiarskom svahu sa o bezpečnosť vašich detí postarajú Ski inštruktori, ktorý sú k dispozícii každý deň. Strachan Ski Centrum poskytuje 3 vleky s celkovou dĺžkou 950m, denne upravované a umelo zasnežované svahy. Atrakcie pre deti ako preliezky, drevený domček, snehová hora... Deti do 5 rokov v sprievode dospelej osoby lyžujú zdarma. Možnosť zapožičať si ski alebo snowboard komplety v našej ski požičovni, kde nájdete aj sánky, klzáky, rukavice, prilby, okuliare, kukly, čiapky, termo prádlo, ski servis...Naši hostia so zľavou 20% v požičovni, 50% na ski passy. Občerstviť sa môžete v našich bufetoch, ktoré sú otvorené denne od 09:00 do 21:00.

SkiCross  - Fun and Crazy - lyžiarská trať s terénnymi úpravami, skoky, vlny, a klopené zákruty. Vhodná aj pre najmenších lyžiarov.

Jazda ratrakom - Night and Day - skúste popri lyžovaní  aj niečo nové, netradičné. Lyžiarské stredisko Strachan Ski Centrum Vám ponúka zážitkovú jazdu upraveným ratrakom spojenú s malým cateringom v Hoteli Bachledka**** Strachan. Ubytovaní hostia so zľavou 20%.

TIP TRICKLANDIA Starý Smokovec - jedinečné putovanie Slovenskom pomocou trick-artového umenia
A kam ešte v Ždiari a v okolí lyžovať?


Strednica - Ždiar
Bachledova dolina - Jezersko - www.skibachledova.sk
Bachledova dolina - Deny
Monkova dolina - Monka
Ždiar - Dušan Bachleda
Ždiar - Pavel Krasula
Tatranská Javorina - Taja
Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso, Jamy
Štrbské Pleso - Esíčko, Interski
Bukowina Tatrzanska PL
Jurgów PL
Rusinski PL

Sneh v Ždiari padá krajšie ako kdekoľvek inde ! Navoskujte lyže a pripravte sa na relax v krásnom horskom prostredí.

Vyberte si z tej pravej zimnej nádielky ski a wellness pobytov.