LANG_DEF_REZERVACIA
x

Eventy

Úspora času je oslobodená od daní...

Čas je však len jedným kúskom zo zložitej mozaiky, ktorú zorganizovanie meetingu  predstavuje. Aby však čas nebol to jediné, čo môžete získať, dovoľujeme si Vám ponúknuť naše profesionálne služby.


Ponúkame komplexnú produkciu (premietacia technika, flipchart, plátno, dataprojektor, CD prehrávač) a servis akcií rôzneho druhu a charakteru, kde hranice určujete vy.  Uvedomujeme si skutočnosť, že každá formálna či neformálna akcia je Vašou prezentáciou a tak ku každému klientovi pristupujeme s veľkou pozornosťou. Profesionalita, skúsenosti, flexibilita a cit pre detail sú silnými zbraňami v našich rukách, ktoré nám pomáhajú docieliť, aby zážitok, ktorý si vaši hostia odnesú z Vami usporiadanej akcie, bol nielen pozitívny a trvácny, ale aj dlhodobo podporil image Vašej firmy alebo produktu.

...sme inovatívni, profesionálne spoľahliví a flexibilní partner pre Váš meeting

Akcie

Adrenalín, šport, zábava, smiech a veľa radosti. Užite si bezstarostné radovánky s tými, na ktorých Vám záleží! Príďte sa k nám vyblázniť na zasnežený svah, zajazdiť si s partiou na konskom voze alebo sa pošmýkať na čomkoľvek po zasneženom svahu.

V našom areáli máme na to ideálne podmienky. Vlastné lyžiarske stredisko, bufet s krbom, bufet Terasa s jedinečným výhľadom a grilom sú toho zárukou. Rivalitu a súťaživosť svojich kolegov otestujete na našom novopostavenom ADVENTURE MINIGOLFE.

Párty

 

Teambuilding

Nepodceňujte silu teambuildingu a jeho nepopierateľný vplyv na rastúcu produktivitu práce Vašich zamestnancov. Teambuildingové aktivity vytvárajú a spevňujú priateľstvá, podporujú k vzájomnej spolupráci a vytvárajú z Vašich zamestnancov funkčný a efektívne fungujúci tím.


Aktivity :

Dôležitým prvkom teambuildingu je zábava, kedy denné aktivity pokračujú spoločným zábavným večerom, počas ktorého sa odovzdávajú ceny a vyhlasujú výsledky.

Catering