LANG_DEF_REZERVACIA
x

U nás sa budete cítiť lepšie ako doma...

Vstúpte do rozprávky, kde Vám ponúkame dovolenku a zážitok v jednom. Štýlový, rodinný Wellness Penzión*** Strachan je inšpirovaný tradičným goralským štýlom s použitím prvkov ľudovej architektúry.

Penzión disponuje luxusnými izbami, ktoré Vám zabezpečia komfortný pobyt s celkovou kapacitou 43 pevných  lôžok a 18 prísteliek.

V ponuke sú izby typu Standard, pre náročnejších klientov ponúkame priestrannejšie izby typu Komfort s jacuzzi, pre rodiny s deťmi ponúkame Apartmány Family, pre spríjemnenie pobytu luxusnými chvíľami ponúkame Apartmán VIP MEZONET alebo Apartmán GRAND.

Hotelové služby

Aby sme prispeli k vášmu komfortu u nás ponúkame vám nasledovné služby. Okrem spomínaných radi vyhovieme individuálnym požiadavkám každého z vás.

* servis prania * bezdrôtové pripojenie na internet v celom penzióne * požičovňa spoločenských hier * bezplatné parkovanie * detský kútik * detské ihrisko * detské postieľky * ubytovanie pre domácich miláčikov - penzión je dog / pet friendly

Počet izieb 7 x standard / 1 x bezbariérový štandard/, 1x standard bez balkónu
4 x komfort
3 x family apartmán
1 x apartmán VIP MEZONET
1 x apartmán GRAND

Izby STANDARD

Pre Vás a Vašich priateľov tu máme izby typu STANDARD s možnosťou jednej príp. dvoma prístelkami / spálňa, kúpeľňa so sprchou, balkónom, tv-sat a wifi free.

Virtuálna prehliadka

001_006.jpg            103.jpg    

 

Izby STANDARD bez balkónu

Menšia izba rozlohou, ale o to pôsobivejšia dreveným interiérovým prevedením manželskej postele a kráľovstvom pre Vašu ratolesť. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, tv-sat a wifi free sú Vám k dispozícií.

 

101 (1) copy.jpg            101 (11) copy.jpg


Izby KOMFORT

Izby typu KOMFORT pre Vás a Vašu lásku, alebo rodinu s možnosťou dvoch prísteliek / spálňa so sedačkovou súpravou, kúpeľňa s vírivou vaňou (jacuzzi) len pre Vás, balkónom, tv-sat a wifi free

Virtuálna prehliadka

113.jpg            116.jpg

Apartmán FAMILY

Pre Vás a Vaše deti Apartmány FAMILY - dve spálne, 2x kúpeľňa, 2x balkón s výhľadom na Tatry, 2x tv-sat, wifi free

Virtuálna prehliadka

_DSC7347.jpg            _DSC7343.jpg

Apartmán VIP MEZONET

Apartmán VIP MEZONET / spálňa a obývacia časť, v galérii nad obývacou časťou dve pevné lôžka, kúpeľňa so sprchou, balkónom, len pre Vás k dispozícii kávovar v apartmáne zdarma, 2x tv-sat a wifi free

Virtuálna prehliadka

IMG_6719.jpg           IMG_6806.jpg

Apartmán GRAND

Pre Vás a Vašu milovanú osobu luxusný a priestorný Apartmán GRAND / dve luxusné spálne s obývacou časťou s komfortným sedením vo vyhliadkovej veži s výhľadom na Belianske Tatry, terasa, kde si môžete vychutnať rannú kavu, kávovar zdarma v apartmáne, kúpeľňa s vírivou vaňou a tv-sat.

Virtuálna prehliadka

_DSC7429.jpg             _DSC7418.jpg